top of page

Üçgen Bayrak / Flama Çeşitleri

Balonhome, Türkiye'nin online balon satışı yapan siteleri arasında öncü konumda bulunmaktadır. İstanbul'un özellikle Pendik bölgesinde hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek sürekli gelişmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Geniş ürün yelpazemizle, farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitli balon seçeneklerini sunarak müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Baskılı balonlar, balon imalatı, reklam balonları gibi çeşitli alanlarda sunduğumuz profesyonel hizmetlerle, kaliteli ve güvenilir bir tercih olmayı hedefliyoruz. Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmekte ve sağlık standartlarına tam uyum sağlamaktadır. İstanbul merkezli firmamız, üretim ve imalat faaliyetlerini sürdürmekte ve yerli üretici olarak geniş ürün yelpazesiyle en iyi seçenekleri sunmaktadır.

 

Toptan ve Perakende Balon Hizmetleri:

Firmamız, kalite standartlarına bağlı kalarak balon imalatında en iyi sonuçları elde etmek için çalışmaktadır. Sitemizden gün içinde 15.00'a kadar verilen siparişler, aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Güler yüzlü ekibimiz, her zaman kaliteli sonuçlar elde etmeniz için hizmetinizdedir. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışımız sayesinde, istediğiniz kaliteli sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktayız. Online alışverişlerinizde, sunduğumuz kampanya ve indirimlerden faydalanarak güvenli bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz balonları daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 

Toptan Baskısız Balonlar:

12", 10", 5" baskılı ve baskısız balonların ek olarak balon aksesuarları ve üçgen bayrak flama ürünlerini hem perakende hem de toptan olarak satışını yapmaktayız. Baskısız balonlarımızın renk seçeneklerini görmek için sitemizde bulunan katalog bölümünü inceleyebilirsiniz.

Baskılı Balonlarda Avrupa Standartları:

Balonhome olarak, Avrupa standartlarında baskılı balonlar üretmekteyiz. Dört Renk Baskı Makinemizle kaliteli ürünler hazırlayıp, en kısa sürede sevkiyatını sağlamaktayız.

bottom of page