top of page

Teslimat

Siparişleriniz hafta içi aynı gün içerisinde hazırlanır, saat 16:00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Cuma günleri akşam 16:00'dan sonra gelen siparişler bir sonraki pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Olası bir stok durumunda 1-2 iş günü içerisinde tedarik edilir ve ivedi bir şekilde kargolanır., böyle bir durum ile karşılaşırsanız ekibimiz tarafından yazılı veya sözlü olarak bilgi alacaksınız.

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir.

  1. ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA: Sipariş ettiğiniz ürünler ile gönderim için hazırlanan ürünlerin karşılaştırması yapılır.

  2. KALİTE KONTROL: balonhome.net için özel tasarlanmış ışıklı masa sistemi ile sipariş ettiğiniz ürünler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Defo, leke, yırtık gibi hataları bulunmaması halinde siparişiniz paketleme aşaması geçmektedir.

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 2-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Anlaşmalı Kargo Firmaları

ptt-kargo-logo
mng-kargo-logo
yurtici-kargo-logo
bottom of page